ATSISKAITYMO BŪDAI

Internetinėje parduotuvėje lyrosbaldai.lt mokėjimas vyksta per „Paysera“ internetinės bankininkystės sistemą. Šiuo metu lyrosbaldai.lt už prekes galite atsiskaityti naudodamiesi šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: „Swedbank“, SEB bankas, „DnB“, „Nordea Bank Lietuva“, „Danske“ bankas, Ūkio bankas, „Citadele“ bankas, Medicinos bankas, Šiaulių bankas. Atsiskaitymo su bankais tarpininkas „Paysera“ (Paysera LT, UAB).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.

2. lyrosbaldai.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.

3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į lyrosbaldai.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę lyrosbaldai.lt neperduodami.

5. Gavę Jūsų užsakymo apmokėjimą, išsiųsime prekes nurodytu prekių gavėjo adresu, o PVM sąskaitą faktūrą – mokėtojo adresu. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimo patvirtinimą.

Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos Eurais su PVM.

Atsiskaitant elektronine bankininkyste papildomi lyrosbaldai.lt mokesčiai neskaičiuojami. Mokant elektronine bankininkyste Jums papildomai bankas nuskaičiuos mokestį, lygų mokesčiui kaip transakcijos mokestis banko viduje.