APIE MUS

Esame skandinaviško stiliaus minkštų baldų gamintojas “UAB Lyra Group”. Sėkmingai vystantome veiklą Lietuvoje jau trečią dešimtmetį. Per visą veiklos laikotarpį savo produktus siūlėme tik užsienio rinkai, daugiausiai Skandinavijos šalims.

Pastebėję augantį skandinaviško stiliaus baldų populiarumą, nusprendėme savo gaminius pasiūlyti ir Lietuvoje. Taigi, savo 25-ojo gimtadienio proga pristatėme išskirtines kolekcijas, sukurtas specialiai Lietuvos žmonėms, vertinantiems paprastumą, minimalizmą ir funkcionalumą.

Tikime, jog ir Lietuva pamils Lyros Baldus, nes juk mes gaminame sofas visiems namams!

MŪSŲ ISTORIJA

Šiandien daugiau kaip 400 darbuotojų turinti UAB „Lyra Group“ savo veiklą, prieš kiek daugiau nei 25-erius metus, pradėjo kaip jaunimo kūrybinis susivienijimas „Lyra“, kurį įkūrė keli jauni bendraminčiai mažeikiečiai. Jų pagamintas tiems laikams modernus minkštas baldų komplektas įtiko Lietuvos pirkėjams. Dabar „Lyra Group“ skandinaviško stiliaus baldais garsi dešimtyje Europos šalių.

Pirmieji „Lyros“ baldai Lietuvos pirkėjų buvo gerai vertinami. Kai jaunuoliai įsitikino, kad jų gaminys turi paklausą, buvo suburta kelių darbuotojų komanda, o praėjus porai metų nuo veiklos pradžios, 1992 m. rudenį, įkurta UAB „Mažeikių lyra“, kurioje tuo metu jau dirbo apie 35 darbuotojai.

Kasmet įmonė po truputį augo, plėtė gaminamų baldų asortimentą. Greta minkštų baldų buvo pradėjusi gaminti ir korpusinius. O spartesnė plėtra prasidėjo nuo 2007 m., kai įmonė gaminius pradėjo eksportuoti į Norvegiją ir Daniją.

Per daugiau kaip 20 veiklos metų bendrovė išaugo ir 2012 m. pavadinimą pakeitė į UAB „Lyra group“. Šiandien tai moderni, stabiliai auganti, lietuviško kapitalo bendrovė, kurioje dirba daugiau kaip 400 darbuotojų komanda ir turinti 18.000 kv.m. gamybinių patalpų.